Відкрита першість з дзюдо

14.12.2018
Дод Дня Збройниз Сил України Іларіонівська "Дитячо-юнацька спортивна школа" провела відкриту першість з дзюдо

Змагання дзюдоїстів

З метою перевірки рівня фізичного розвитку юних дзюдоїстів, рівня професійних якостей, популяризації та розвитку дзюдо, виявлення перспективних спортсменів 25 листопада 2018 року на базі КОНЗ «Іларіонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» відбулася Відкрита першість з дзюдо дитячо-юнацької спортивної школи Іларіонівської ОТГ серед юнаків 2009-2010 р.н., присвячена 95-річниці створення Синельниківського району, Дню Гідності та Свободи, Дню Збройних Сил України.

З змагання взяли участь понад 150 юних спортсменів з 10 шкіл області: м. Дніпра, м. Синельникового, м. Тернівка, м. Запоріжжя. КЗПО Іларіонівська «ДЮСШ» представляли 16 спортсменів різних вагових категорій.

Змагання розпочалися з урочистого відкриття під супровід державного гімну України. З привітальним словом до юних дзюдоїстів, їх батьків, тренерів та всіх присутніх звернувся голова Іларіонівської селищної ради Екзархов Дмитро Іванович, який розповів про діяльність та плани керівництва Іларіонівської ОТГ, про створення належних умов для заняття фізичною культурою та спортом в регіоні. Побажав учасникам змагань перемог в спорті та навчанні, виразив щиру вдячність батькам та тренерам-викладачам за їх плідну роботу в розвитку спортивного життя в громаді та виховання майбутніх спортсменів.

Почесними гостями відкритої першості були:

Ілля Чімчіурі – майстер спорту міжнародного класу, 5-ти кратний чемпіон світу серед ветеранів;

Віктор Чуприна – майстер спорту України, заслужений ветеран дзюдо;

Кохановський Родіон – головний суддя змагань, представник федерації дзюдо, голова кваліфікаційної комісії.

За підсумками змагань, які проводилися на двох татамі понад 6 годин за звання кращого спортсмена року серед команди дзюдоїстів КЗПО Іларіонівська «ДЮСШ» (кер: Віктор Недвига) стали:

Савченко Михайло, 2011 р.н.  (вагова категорія -32) – чемпіон;

Продаєвич Максим , 2010 р.н. (вагова категорія -29) – І місце;

Зімовець Едуард, 2011 р.н. (вагова категорія -23) – І місце;

Абрамовський Павло, 2010 р.н. (вагова категорія -36) – ІІ місце;

Тищенко Володимир, 2010 р.н. (вагова категорія -32) – ІІІ місце.

Всього в своїх вагових категоріях призерами стали 52 учні з них посіли:

І місця – 13 чоловік;

ІІ місця – 13 чоловік;

ІІІ місця – 26 чоловік.

Вітаємо переможців за високий професійний рівень та волю до перемоги! Дякуємо за підтримку у допомозі та проведенні Відкритої

першості з дзюдо Іларіонівській селищній раді (Екзархов Д.І.), директору КОНЗ «Іларіонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» (Філатова К.В.).