Семінар.

01 лютого 2019 року відбулася нарада за темою: "Організація інклюзивної освіти"

У семінарі – нараді взяли участь вчителі, які працюють в інклюзивних класах, асистенти вчителів, практичні психологи, вчителі  логопеди,  дефектологи, заступники директорів  шкіл, які  відповідають за  організацію  інклюзивного  навчання  дітей з особливими  освітніми  потребами.

Семінар – нараду   проводила  методист відділу  освіти Бахтєєва  Г.М., яка ознайомила учасників з новинками нормативно – правової бази з питань  організації  інклюзивного  навчання, акцентувала  увагу на головних принципах  інклюзивної  освіти  дітей з особливими  освітніми  потребами та особливостях  зарахування їх  до  закладів  загальної  середньої  освіти.

Учасники семінару за "круглим столом" обговорили питання організації інклюзивного навчання в загальноосвітніх закладах у 2018-2019 навчальному  році. Спеціалісти Литвиненко І.П.,   Рєзнікова О.М. розповіли про навчально-методичне  забезпечення  корекції  психофізичного  розвитку  дітей, які  навчаються в інклюзивних  класах  КОНЗ «Іларіонівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів»  . Заступники  директора КОНЗ «Іларіонівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів» Закликоцька А. М. та завідувача Іларіонівської філії І-ІІ  ступенів КОНЗ «Іларіонівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів» Саннікова І.О. поділилися досвідом в організації  роботи  Команди  психолого-педагогічного  супроводу  дітей з особливими  освітніми  потребами.

Учасники  семінару  змогли  познайомитись з досвідом  роботи  по  створенню розвивального середовища  та  навчальних посібників вчителів Батраченко К. Г., Смірнової С. В., які  працюють в  інклюзивних  класах.

Цікавою  була екскурсія до  кабінету психолога та ресурсної  кімнати, яку  провела Рєзнікова О.М., психолог Іларіонівської філії І-ІІ  ступенів КОНЗ «Іларіонівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Під час проведення Семінару – наради  були використані інтерактивні технології навчання: мозковий штурм, комунікативно-соціальні ігри, групова та парна робота, ІКТ.

За підсумками  семінару  до  кожного  закладу були  надіслані  методичні  рекомендації та  нормативні  документи  з питань організації  навчання дітей з  особливими  освітніми  потребами  в закладах  загальної  середньої  освіти.