Змагання з легкоатлетичного чотириборства серед школярів.

24.04.2019
Змагання з легкоатлетичного чотириборства серед школярів.19 квітня 2019 року на базі КОНЗ «Іларіонівська ЗОШ I-III ступенів» відбулася районна спартакіада школярів серед команд закладів загальної середньої освіти.

Змагання з легкоатлетичного чотириборства серед школярів.

19 квітня 2019 року на базі  КОНЗ «Іларіонівська ЗОШ I-III ступенів» відбулася районна спартакіада школярів серед команд закладів загальної середньої освіти. У легкоатлетичному чотириборстві приймало участь 7 команд закладів загальної середньої освіти Синельниківського району: КОЗЗСО «Раївський НВК», Зайцівська філія I-II ступенів, Славгородська ЗЗСО, КОНЗ «Іларіонівська ЗОШ I-III ступенів», Дерезуватський НВК, Писарівська ЗШ, Вишневецький НВК, які змагалися у кросі (500 м), бігу на коротку дистанцію (60 м), стрибки у довжину з місця та метанні м’яча.

За результатами змагань:

І місце виборола команда Славгородської ЗЗСО,

ІІ місце – команда КОНЗ «Іларіонівська ЗОШ I-III ступенів,

ІІІ місце – команда Вишневецького НВК.

Вітаємо переможців змагань і бажаємо вдалих старті та яскравих перемог  у майбутньому