У Іларіонівської ОТГ

27.05.2019
У Іларіонівської ОТГ стартувала кампанія відпочинку у 4 пришкільних таборах на базі 3 закладів освіти. ДТВ відвідують близько 400 дітей, переважна більшість яких – учні початкової школи.

У таких пристосованих дитячих таборах відпочинку з денним перебуванням для школярів організовано дворазове харчування, частину якого сплачує місцевий бюджет, решту – батьки.

В плані роботи дитячих таборів відпочинку  враховано робота мовних груп (англійська, французька), які включають широкий спектр лексико - граматичного матеріалу, мовного матеріалу за тематикою, що відповідає  чинній програмі іноземних мов та потребам часу.

Обов’язково проводяться заходи за такими напрямами:

• виховання здорового способу життя;
  • естетичне виховання;
  • громадсько-патріотичне і національне виховання;
  • виховно-профілактична робота;
  • спортивні заходи.