Вітаємо з Днем працівників освіти!

04.10.2018 р. відбулися урочистості, присвячені Дню працівників освіти України.

День працівників освіти

Учителю!  Вклоняюся  доземно.

Перед  великим  іменем  твоїм.

Вже  проростають ті  маленькі  зерна

Під поглядом, як сонце, золотим.

Учителю! ти – наче нездоланність,

Крізь  все  просієш іскру доброти,

Щоб  засвітить  у  серденьку дитячім

Вогонь  священний  розуму  й  краси!

04 жовтня 2018 року у приміщенні актового залу Іларіонівської колійно- машинної станції відбулося селищне свято, присвячене Дню працівників освіти України. З привітальним словом до освітян звернулася заступник Іларіонівського селищного голови – Денисенко Лідія Климентіївна, яка побажала всім присутнім здоров’я, наснаги, успіхів, творчих злетів, оптимізму, вдячних вихованців та гідного визнання своєї нелегкої праці. В.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту – Бахтєєва Галина Михайлівна теж звернулася до присутніх, привітала освітян, дошкільників, бібліотекарів та вручила нагороди кращим загальноосвітнім та дошкільним закладам, педагогічних працівників за результатами  підготовки «Нової української школи», літньої оздоровчої кампанії, науково-методичної роботи, участі та підготовку учнів до олімпіад. Святковий концерт відкрили вихованці зразкового художнього колективу музичного театру «Зорецвіт» КЗПО Іларіонівський «ЦДТ» (кер: Охмак В.В.), які подарували чудову композицію «Вчителям». Далі присутніх вітали квартет учнів Шахтарської СЗШ (кер: Цимбал О.М.),  український аматорський хор «Васильки» Олександрівського сільського будинку культури (кер: Бєляєв К.А.),родинний дует вихователів дитячого садочку Олена Варченко та Світлана Рожкова, Солодовник Яна – учениця Шахтарської СЗШ (кер: Цимбал О.М.), ансамбль ложкарів КЗПО Іларіонівський «ЦДТ» на базі Первомайського НВК (кер: Папуша І.В.),вокально-інструментальний ансамбль «Заграва» Олександрівського сільського будинку культури (кер: Бєляєв К.А.), які подарували гарний настрій та море позитивних емоцій.