Cерпнева конференція працівників загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти.

4 вер. 2018
30.09.2018 у будинку культури ПМС смт.Іларіонове відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Іларіонівської ОТГ.

Нова українська школа.Стратегії та пріоритети розвитку.

2018-2019 н.р.- початок реалізації Концепції Нової української школи, її завдань та основних положень.

Розпочався новий навчальний рік для закладів загальної середньої освіти Виконавчого комітету Іларіонівської селищної ради з традиційних серпневих заходів педагогічних працівників, які тривали з 28 по 30 серпня 2018 року.

«Нова українська школа. Науково-методичний супровід впровадження реформ» - під таким гаслом пройшли 28-29 серпня 2018 року засідання міжшкільних методичних об’єднань вчителів з базових дисциплін.

Педагоги закладів загальної середньої освіти Виконавчого комітету Іларіонівської селищної ради стали учасниками конференції «Нова українська школа. Стратегії та пріоритети розвитку», яка відбулася 30 серпня 2018 року. З вітальним словом до присутніх звернувся Екзархов Д.І., голова Іларіонівської селищної ради. Основні напрямки та пріоритети розвитку освіти в умовах Нової української школи окреслила у своєму виступі Штанько Л.І., начальник відділу освіти.

Заклади загальної середньої освіти презентували власні Програми розвитку, розраховані на п’ятирічний термін (Кравець І.М.,Горяйнова Л.В.,Кілімніченко Л.М.).

Питання наступності дошкільної та початкової освіти прозвучали у виступі Панкратьєвої О.А., вихователя –методиста ДНЗ №3 «Катюша».

«Реалізація науково-педагогічного проекту «Інтелект України» - така тема виступу Закликоцької А.М., заступника директора з НР КОНЗ «Іларіонівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Присутніх підкорили показники результативності діяльності КЗПО Іларіонівський «Центр дитячої творчості», які озвучила Плахота В.С., директор закладу.

Натхнення та творчих злетів Вам, шановні колеги!