"Незгасима свічка пам"яті"

14 груд. 2018
В Іларіонівській селищній бібліотеці відбувся захід, прсвячений пам"яті жертвам Голодомору в Україні "Незгасима свічка па"яті".

Великі твої жертви, Україно!

Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як одна з найстрашніших сторінок минулого, тому що пам’ять – це нескінченна книга, в якій записано все життя: і життя людини, і життя країни.

Вшановуючи пам'ять мільйонів громадян, які стали жертвами Голодомору, 19 листопада  бібліотекарями Іларіонівської та Первомайської бібліотек відділу освіти, культури, молоді та спорту Виконавчого комітету Іларіонівської селищної ради  була проведена година пам’яті «Великі твої жертви Україно» для учнів 10-х класів КОНЗ «Іларіонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Ведучі заходу ознайомили присутніх із трагічними сторінками тих страшних подій української історії. Учням розповіли про жахи голоду, про загибель мільйонів людей, про трагізм, який ховається за словом «голодомор». Діти переглянули відеофільми з елементами хроніки про передумови створення штучного голоду в Україні, спогади очевидців. Смуток огортає душу, коли вислуховуєш сповнені печалі розповіді свідків. Але правду про це повинні знати всі, якою б гіркою вона не була.

Захід закінчився зворушливою піснею «Свічка» у виконанні Оксани Білозір, яка присвячена усім загиблим під час голодомору.