29 серп. 2019

Спецвипуск Дніпропетровської обласної педагогічної газети «Джерело».
1 черв. 2019

Святкування Дня захисту дітей в Іларіонівської ОТГ

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними.
27 трав. 2019

У Іларіонівської ОТГ

У Іларіонівської ОТГ стартувала кампанія відпочинку у 4 пришкільних таборах на базі 3 закладів освіти. ДТВ відвідують близько 400 дітей, переважна більшість яких – учні початкової школи.
24 квіт. 2019

Змагання з легкоатлетичного чотириборства серед школярів.

Змагання з легкоатлетичного чотириборства серед школярів.19 квітня 2019 року на базі КОНЗ «Іларіонівська ЗОШ I-III ступенів» відбулася районна спартакіада школярів серед команд закладів загальної середньої освіти.
15 квіт. 2019

Тиждень дитячо-юнацької книги

Тиждень дитячо-юнацької книги. З 2 по 9 квітня в Іларіонівський публічній бібліотеці пройшов традиційний Тиждень дитячої та юнацької книги.
28 бер. 2019

Як на ярмарку, на Шахтарському!

22 бер. 2019

Шляхами героїв

В рамках національно-патріотичного виховання 22 березня 2019 року школярі загальноосвітніх закладів Іларіонівської ОТГ стали учасниками проекту "Шляхами героїв". Проект містив відвідування військової частини смт Гвардійське, де базується 25 окрема Дніпропетровська повітряно-десантна бригада Збройних Сил України та першого в Україні Музею АТО.
21 бер. 2019

Фестиваль педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини

Фестиваль педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro –2019» Від педагогів громади на Фестиваль були подані 23 роботи. Два вчителя стали переможцями конкурсу.
15 бер. 2019

«Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття»

«Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття» З метою виховання поваги та інтересу до творчості Т.Г. Шевченка, любові до поетичного слова у закладах освіти Іларіонівської ОТГ відбулась ціла низка заходів у рамках Шевченківського тижня.
28 лют. 2019

Семінар вчителів математики

Семінар вчителів математики Іларіонівської ОТГ. На уроках математики в 6 та 10 класах вчителі на практиці продемонстрували застосування методики «наскрізного навчання», реалізацію компетентнісного підходу, впровадження сучасних технологій навчання, забезпечення рівного доступу до якісної освіти, роботу в інклюзивному класі