Новости: 34
29.08.2019

Спецвипуск Дніпропетровської обласної педагогічної газети «Джерело».
01.06.2019

Святкування Дня захисту дітей в Іларіонівської ОТГ

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними.

У Іларіонівської ОТГ

У Іларіонівської ОТГ стартувала кампанія відпочинку у 4 пришкільних таборах на базі 3 закладів освіти. ДТВ відвідують близько 400 дітей, переважна більшість яких – учні початкової школи.

Змагання з легкоатлетичного чотириборства серед школярів.

Змагання з легкоатлетичного чотириборства серед школярів.19 квітня 2019 року на базі КОНЗ «Іларіонівська ЗОШ I-III ступенів» відбулася районна спартакіада школярів серед команд закладів загальної середньої освіти.

Тиждень дитячо-юнацької книги

Тиждень дитячо-юнацької книги. З 2 по 9 квітня в Іларіонівський публічній бібліотеці пройшов традиційний Тиждень дитячої та юнацької книги.

Як на ярмарку, на Шахтарському!

Шляхами героїв

В рамках національно-патріотичного виховання 22 березня 2019 року школярі загальноосвітніх закладів Іларіонівської ОТГ стали учасниками проекту "Шляхами героїв". Проект містив відвідування військової частини смт Гвардійське, де базується 25 окрема Дніпропетровська повітряно-десантна бригада Збройних Сил України та першого в Україні Музею АТО.

Фестиваль педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини

Фестиваль педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro –2019» Від педагогів громади на Фестиваль були подані 23 роботи. Два вчителя стали переможцями конкурсу.

«Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття»

«Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття» З метою виховання поваги та інтересу до творчості Т.Г. Шевченка, любові до поетичного слова у закладах освіти Іларіонівської ОТГ відбулась ціла низка заходів у рамках Шевченківського тижня.

Семінар вчителів математики

Семінар вчителів математики Іларіонівської ОТГ. На уроках математики в 6 та 10 класах вчителі на практиці продемонстрували застосування методики «наскрізного навчання», реалізацію компетентнісного підходу, впровадження сучасних технологій навчання, забезпечення рівного доступу до якісної освіти, роботу в інклюзивному класі